Tradiční čínská medicína E-shop


Detoxikace organismu

Metoda - Darkfield Live Blood Analysis

Darkfield Live Blood Analysis je mikroskopická metoda umožňující screening Vaší živé krve, vizualizaci všech jejích komponentů a poskytující komplexní obraz o Vašem momentálním zdravotním stavu. V běžných lékařských ordinacích a laboratořích nejsou sledovány tyto jevy v plazmě, protože nejsou klasickou metodou vůbec viditelné. Toto lze sledovat pouze speciálně nadstandardní metodou Darkfield v temném poli mikroskopu. Díky darkfield vidíme potencionálně nebezpečné jevy v krvi v ranném stádiu, mnohem dříve, než se objeví symptomy nebo jsou v počátečním stádiu, tak též již propuklé. Klient sám může sledovat stav své krve přímo na obrazovce v porovnání se zdravou krví, aby viděl, co se v jeho organismu děje a mohl tak zodpovědněji reagovat na rady a doporučení, které v průběhu analýzy kapičky krve dostane.

Co lze v krvi sledovat

Průběh vyšetření

Před vyšetřením nic nejezte cca 4 hodiny, hodně pijte, pokud možno jen obyčejnou, nesycenou, nejlépe kojeneckou vodu, nepijte kávu, čaje, slazené nápoje. Den před i v den vyšetření hodně pijte, konzumujte jen lehčí stravu v podobě ovoce a zeleniny, vynechte živočišné tuky a bílkoviny.

Kapička krve se odebírá z prstu, je získávána po důkladné desinfekci drobnou a tenkou jednorázovou jehlou, poté je kapička odebrána na podložní sklíčko (nerozmazává se, nesuší ani nepřibarvuje). Lehce se překryje krycím sklíčkem (zabrání to oxidaci a vyschnutí), aby komponenty v krvi mohly být pozorovány živě, tedy v pohybu. Živé zůstávají max. 20-30 minut. Obraz z krve je snímán webovou kamerou do počítače a zvětšen, takže klient může vidět stav své krve společně s terapeutem. Pracujeme se zvětšením 100-400x v mikroskopu, ale obrazovka počítače obraz zvětší ještě mnohonásobně, takže je možné zřetelně a jasně pozorovat krvinky veliké více než 1 cm. DARKFILED microscopy pracuje se zvětšením 1000-1500x.

Součástí vyšetření je poradenství podle momentálních potřeb organismu. Klientovi je doporučena přírodní léčba, případná detoxikace a alkalizace a to vždy dle aktuálního zdravotního stavu. Poradenství v této oblasti je prioritou této metody, jen vyšetření nestačí. Věkově není toto vyšetření nijak omezeno.

Ukázky z vyšetření kapky krve

3

1

456


webdesign, tvorba webových stránek | mapa webu | Powered by Nette Framework | © 2020 Tradiční čínská medicína